Karel Nejedly - terapeut duse i tela

O mně

Jmenuji se Karel Nejedlý.Od dětství mě zajímá, jak se vypořádat s problémy v životě a jak žít co nejšťastněji. Mnoho let jsem hledal jednoduchý, rychlý, účinný způsob s trvalým efektem. Nacházel jsem různé techniky a metody, žádná ale nesplňovala to, co jsem hledal.

Chtěl jsem pomáhat lidem tak, že vyřešíme skutečné příčiny jejich problémů!
Původně jsem pomáhal lidem od problémů předáváním energie. Občas se stávalo, že se někomu problém vrátil, i když v jiné podobě; já však vnímal stejnou příčinu. Postupně jsem dospěl k poznání, že příčina je v podvědomí. "No jo", řekl jsem si, "když je někdo třeba cholerik, tak bych mu musel umět pomoci vyřešit příčiny toho, proč vybuchuje.
A když ty příčiny vyřešíme, tak se mu vlastně změní povaha, charakter."

A tehdy jsem se rozhodl: "Budu pomáhat lidem měnit jejich vlastnosti!"
Nevěděl jsem, že to jde, ale věděl jsem, že to budu dělat!
Po týdenní výuce u Ing. Andreje Dragomireckého jsem už věděl, že to je ono. A tak začala moje mnohaletá anabáze, kdy jsem pracoval často až se čtyřmi klienty denně, přičemž jsem si vyhradil na jednoho 4 hodiny. Byl jsem nadšen! Regresemi jsme docházeli ke skutečným příčinám problémů, které byly na časové stopě v minulosti. Během jednoho sezení jsme vyřešili minimálně jeden problém. Ohromné! Akorát že lidi za mnou chodili často vícekrát, protože zdaleka neměli jen jeden problém. Navíc asi dvaceti procentům klientů regrese šla ztěžka anebo vůbec. To mě vadilo. Chtěl jsem přece pomáhat všem! A zákonitě následovalo další rozhodnutí.
O regresní terapii si můžete přečíst tady.

"Najdu způsob, který půjde každému, a navíc rychleji a účinněji než regresí!"
Při mém třetím pobytu v ášramu v jihovýchodní Indii po jedné přednášce o osobnostech (iluzích) mě něco napadlo, vyzkoušel jsem to a metoda metod byla na světě. Teď to může vypadat, že se vytahuji, avšak v této chvíli nic efektivnějšího neznám.
Tu techniku jsem nazval Metoda RUŠ (Rychlá a Účinná změna Skutečnosti) a začal s ní pomáhat klientům individuálně i na seminářích.
Nejprve jsem s ní pracoval tak, že jsme našli příčiny současných problémů v minulosti a ty jsme odblokovali, vyčistili, přijali RUŠkou. Šlo to daleko rychleji, než regresí a tak čistě!
Navíc každému!

Vyřešíme základní vztahy - zásadně změníme život
Už při dřívější praxi s klienty jsem pozoroval, že ať řešíme jakýkoli problém, vždy se dostáváme do jednoho ze základních vztahů: rodiče (vychovatelé), sourozenci, partneři/partnerky (dle nastavení), děti, vztah se sebou a vztah se Světem (Vesmírem, Životem…).
A tak jsem to celé otočil. Jestliže vyřešíme všechny základní vztahy (což jde jednoduše), vyčistíme neuvěřitelně rychle a efektivně mnoho bloků z podvědomí, klient se zbavuje svých problémů a navíc se mu zásadně změní život! Tak takhle pracuji s klienty dosud.

Rád učím lidi metodu RUŠ
Mnohem víc mě těší pracovat s klienty na kurzech, kde je jejich zisk daleko výraznější. Často se jim mění i fyziognomie. Osvojí si tam metodu RUŠ a následně s ní umí efektivně pracovat a zbavovat se případných přicházejících problémů. Někteří dosahují na kurzech nádherných stavů: jsou tady a teď, jsou v pohodě, automaticky uvažují pozitivně jako přirozený důsledek. Jejich život se stává harmoničtější a spokojený. Z mnohých mých žáků jsou vynikající terapeuti, kteří pomáhají dalším lidem. Najdete je na www.metodarus.czCopyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.