Karel Nejedly - terapeut duse i tela

Koronavirus a jak s ním zatočit


1. tip - posil imunitu

Napusť si do vany nebo lavoru apod. co nejvíce studenou vodu (méně než 14°C), ještě lepší ledovou (4°C a méně - takže s ledem). Led si vyrob nebo kup např. na benzinové čerpací stanici. Té vody potřebuješ na výšku 15 cm. Stoupni si do ní, šlapej vodu 15 sekund (nebo 15 vteřin). Pak hned nohy dobře vysuš. Natáhni si vlněné ponožky, ať se hned zahřeješ.
I kdybys už měl horečku, pak při intervalu po jedné hodině (minimálně pětkrát za den) horečka rychle mizí a tělo se spontánně uzdravuje. Ptáš se proč? V oblasti kotníků náš organismus vytváří bílé krvinky.

Při studené, lépe ledové vodě počet vytvořených bílých krvinek rychle roste. No a jak známo, bílé krvinky zodpovídají za imunitu (nikoli poslaneckou), za zodolnění našeho organismu při boji S NEJRŮZNĚJŠÍMI zdravotními problémy.

Kontraindikace: „chytrolín“ který ví, že to nefunguje, aniž by měl osobní zkušenost a choulostivci, kteří by umrzli 😊.

Až se tedy zbavíte koronaviru, můžete se začít otužovat s touto informací: bílé krvinky vznikají také v oblasti klíčových kostí. Když se sprchujeme studenou, nebo ledovou vodou, anebo se do takové vody ponoříme po krk na 2 minuty, náš imunitní systém podpoříme ještě více.

2. tip - od ruského lékaře

Lehni si na záda. Zakloň hlavu. Olivový olej kvalitní, za studena lisovaný si nakapej do obou nosních dírek po pěti kapkách. Počkej asi minutu, pak se posaď na další minutu. To je celé. Olej takto aplikuj pětkrát až osmkrát denně. Po třech měsících nebudeš mít v dutinách ani v těle žádné viry ani bacily. Po jednom roce aplikování se tvůj zdravotní stav vyladí k optimálnímu, původnímu nastavení.

Funguje to i pro nevěřící „Tomáše“.

TIP: Pro snadnou manipulaci olej můžeš nalít do „bralenky“. Tu lze zakoupit v některých lékárnách.

3. tip - informace od ruského lékaře působícího v centru infekce ve Wuchanu

Pokud máte rýmu a kašel - nejedná se o pneumonii coronaviru, protože pneumonie coronaviru se projevuje suchým kašlem bez nachlazení !!

Tento virus Wuhan není odolný vůči teplu, zahyne při teplotě 26–27 stupňů C. Proto pijte více horké vody. Můžete poradit přátelům a příbuzným, aby pili více horké vody, aby se zabránilo infekci. Choďte častěji na slunce, pijte horkou vodu. Není to lék, ale je to užitečné, nepoškozuje tělo. Pití horké vody je účinné proti mnoha virům. Vyvarujte se pití chladných nápojů, ledu, nejezte zmrzlinu...!

Doporučení lékaře ohledně koronaviru:

1. Je dostatečně velký ( průměr virové buňky je asi 400-500 nm), takže ji může filtrovat jakákoli běžná maska (nejen model N95). Pokud však infikovaná osoba kýchne, virus se rozšíří na vzdálenost asi 3 metry, než spadne na zem a tam zůstane.

2. Jakmile je na povrchu kovu, žije alespoň 12 hodin. Nezapomeňte proto, že pokud se dotknete jakéhokoli kovového povrchu, důkladně si musíte umýt ruce mýdlem.

3. Virus může zůstat aktivní na tkáni, oděvu 6 až 12 hodin. Běžné prací prostředky by měly virus zabít. U zimních oděvů, které nelze často prát, se doporučuje dát je na slunce, aby se viry zabily. Nový koronavirus NCP nemusí po mnoho dní vykazovat známky infekce, jak tedy zjistit, zda je osoba infikována? Tchajwanští odborníci poskytují jednoduchý autotest, který můžeme provádět každé ráno. Zhluboka se nadechněte a zadržte dech na déle než 10 sekund. Pokud test úspěšně dokončíte bez kašle, bez nepohodlí, kongescí, těsnosti atd., je prokázáno, že v plicích není žádná fibróza, což v podstatě znamená absenci infekce.

V kritických dobách prosím provádějte každé ráno na čerstvém vzduchu!

4. tip - doporučení japonských lékařů, kteří léčí COVID-19:

Každý by si měl zajistit, aby jeho ústa a krk byly vlhké, ne suché. Pijte několik doušků vody každých 15 minut. Proč? I když virus vstoupí do úst pitná voda nebo jiné tekutiny je dostanou do jícnu a žaludku. Jakmile je tam, ACIDY v žaludku jej zabijí. Pokud nebudete pít dostatek vody, virus může proniknout do dýchacích cest a vstoupit do plic.

Přeji vám pevné zdraví, obzvlášť v době „pandemie“ strachu. KN

Copyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.