Karel Nejedly - terapeut duse i tela

Moje ženaDobrý den, srdečně vás zdravím.
Jmenuji se Eva Nejedlá.

O mně
Věřím, že si každý tvoříme svůj život. Jinými slovy, to, co žijeme nyní, je důsledkem našich minulých rozhodnutí. Jsme zodpovědní za to, co žijeme. Úžasné je, že se kdykoli můžeme začít rozhodovat jinak a změnit svůj život.

Můžeme se změnit v jednom okamžiku, kdy najednou uvidíme věci v novém světle, změníme úhel pohledu.
A taky můžeme vědomě postupovat k vytčenému cíli krok za krokem a přitom lehce a bez zbytečných průtahů pomocí metody RUŠ. Jsem terapeutka této metody, naplňuje mě a těší provázet lidi při jejich práci na sobě, pomáhat jim se změnou, ke které se rozhodli. Na kurzech i individuálně.

Metoda RUŠ se mi líbí proto, že je praktická a přímá - rozumově a logicky dokáže z člověka „vytáhnout“ jeho programy a ty jednoduše zpracovat.
Odstraňuje skutečné příčiny našich problémů.
Vede k hlubšímu pochopení a uvědomění si zodpovědnosti za vlastní život. To je z mého pohledu to podstatné v životě každého.

Terapie
V současné době pro zahlcenost prací nepřijímám klienty, obraťte se, prosím, s důvěrou na moje kolegy, naše žáky. Garantované terapeuty najdete na www.metodarus.cz

Takže to o terapii, co je napsané dál, berte jako obecné informace :-)

Terapie může trvat čtyři hodiny a stojí u mne 3 650,- Kč.

Pokud nemáte závažný akutní problém, budeme se věnovat celkovému zkvalitnění vašeho života - zaměříme se na vyčištění základních vztahů. Aby váš život byl snadnější, šťastnější, plnohodnotnější.

Pokud je váš problém akutní, zaměříme se především na jeho odstranění.
I tak se pravděpodobně k některým vztahům dostaneme :-).

Pokud máte mnoho různých problémů, dlouhodobé potíže, nebo užíváte psychofarmaka, je někdy třeba přijít podruhé nebo i víckrát.
V tomto případě po první terapii ze srdce doporučuji účast na kurzech metody RUŠ,
kde se naučíte metodu používat pro sebe a také více vyčistíte. Navíc získáte kontakty na lidi, kteří se také metodu učí a můžete si vzájemně pomáhat i po kurzu (zadarmo) :).

Kontaktovat mě můžete telefonicky na čísle +420 721 322 234 nebo mailem: evanej@centrum.cz, bydlíme a pracujeme s Karlem na stejné adrese.

Moje fotogalerie
Moje podoby
S Kájou
Pár svatebních
Harmonizační obrázky
Obrázky si můžete koupit na www.fler.cz/evanej

Receptíky
"Živé" vánoční (i nevánoční) mlsání

Setkat se se mnou můžete také na:
Eva Nejedlá | Vytvořte si vlastní štítek
Copyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.