Karel Nejedly - terapeut duse i tela

Vaše dopisy - Martina, terapeutka 1. stupně

2.9. 2012

Milá Evičko a Karle.

Ráda bych vám ještě jednou poděkovala za kurz Hojnost. Kurz byl krásný a hojný v každém okamžiku a tam jsem si uvědomila další své přání a udělala jsem z něho záměr. Když jsem jela poprve na kurz RUŠ věděla jsem,že jsem našla to, co jsem hledala a byla jsem metodou a vámi nadšená, mým záměrem bylo stát se terapeutkou a pomáhat lidem. Tam jsem pochopila, jak moc můžu pomoct sobě a zlepšit svůj život, což se průběžně děje pořád, jak čistím. Postupně RUŠ 2 mě utvrdilo v tom, že chci být ideální terapeutka a asistentka a na Hojnosti jsem si dovolila svůj záměr posunout a kromě ideální terapeutky být i ideální lektorkou. No hned mě napadají programy, tak se brzy pusím do čištění.
(chtěla jsem to smazat, že je to moc troufalé)

No ještě se musím pochlubit :-))) už dvakrát jsem čistila svého manžela...z toho jednou problémy , které má se mnou.....tak co Ti na Martině vadí? ....myslím, že jsme to zvládli dobře, měla jsem pocit , že se bavíme o cizím člověku....je neuvěřitelné, jak dva lidi, ve stejném čase, na stejném místě prožijou dva různé příběhy.
Myslím, že jeho vztah k Martině se výrazně zlepšil:-)))....a to jsme dnes ještě čistili mámu ...to je paráda:-)))

Evičko a Karle...vy jste teď na dovolené, tak si ji krásně užívejte a pozdravujte rušáčky a moře a jestli čtete můj dopis a jste už zpět, tak přeji další kouzelné dny ve vašem kouzelném životě
a děkuji za všechno, mám vás moc ráda a jsem šťastná, že jsem vás potkala

objímám vás
Martina,
ma.abrahamova@email.cz

Mimojiné spolutvůrkyně Abrahámovy polévkárny v Otrokovicích
Copyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.