Karel Nejedly - terapeut duse i tela

Vaše dopisy - Ivana - terapeutka metody RUŠ

29. 11. 2011

Milí Karle a Evičko,

chtěla bych Vám tímto vyjádřit vděčnost za šťastný život, který teď žiji díky Vaší metodě RUŠ.
Když jsem poprvé přijela na kurz, měla jsem spoustu bloků, které mi bránily žít život v pohodě, v jaké nyní žiji.
Na tomto kurzu jsem uslyšela písničku s názvem Cesta ke štěstí, kde mě okamžitě zaujala slova: "Kdybys žil deset životů a sotva na nohou už stál, tak buš do plotů dokud štěstí a lásku nenajdeš". Tehdy jsem se rozhodla, že to ŠTĚSTÍ A LÁSKU chci najít.
Trvalo mi to delší dobu, než jsem všechno pochopila a za pomocí Karla, Evičky a všech asistentů odstranila programy, které mně
bránily žít život v pohodě a lásce. Nyní však mohu říct, že díky tomu, že jsem vytrvala a nevzdala to a tak dlouho do těch plotů bušila, že jsem to ŠTĚSTÍ A LÁSKU opravdu našla.
Měla jsem alergický kašel, který nemám.
Před tím jsem se bála říkat co si myslím, co cítím, co si o mě druzí pomyslí - nyní každému řeknu do očí, co si myslím a cítím a je mi jedn,o co si o mě druzí budou myslet.
Před tím jsem si myslela že nežiji, ale přežívám, nerozuměla jsem si s manželem, nedokázala jsem s ním mluvit, nebavila mě práce, opravdu jsem se cítila dost hrozně. Nyní mám stejného milujícího manžela, kterému si dovolím všechno říct a rozumím si s ním.
Práci jsem zatím nezměnila. Najednou se mi líbí, komunikace se zákazníky je velmi lehká. A to pracuji v přímém prodeji!
Nyní už vím, že chci metodou RUŠ pomáhat dalším lidem, kteří chtějí - tak jako já - nezměnit ve svém životě nic jenom sebe, zrušit si své bloky a zažívat to, co já.
Proto jsem se stala terapeutkou metody RUŠ a jsem připravená pomoci všem, kteří také chtějí lásku a štěstí ve svém životě najít a nechtějí jen přežívat.
A tak to je.
Opravdu jsem moc vděčná sama sobě a všem, kteří mně pomáhali a chci všem hledajícím říci: "VYTRVEJTE, NEVZDÁVEJTE TO,
STOJÍ TO ZA TO!!!!!"

S láskou a vděčností Ivana Salajková
mail: i.sal@centrum.cz
telefon: 776 010 080
Copyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.