Karel Nejedly - terapeut duse i tela

Vaše dopisy - Hana - absolventka kurzu metody RUŠ

24. 8. 2011
:-))
Milá Evičko a Karle,

další týden prožitý s vámi a ostatními krásnými účastníky kurzu v Šoporni byl opět úžasný. Ten nádherný pocit, kdy se všichni díky vám prosvětlujeme a naplňujeme láskou přeji každému.
Vaše metoda mi ukázala, že nestačí jen pozitivně myslet a vše staré negativní zatlačit hluboko, hluboko v sobě a to tak, aby to již nikdy nebolelo. Ale ono to začne bolet, jak se člověk začne čistit a jak sám pak nemůže uvěřit, že to tam ještě má - jak říká Karel - krásně zametené pod kobercem.
Pochopila jsem, že štěstí je určováno nejen našimi současnými, ale i těmi starými zatlačenými myšlenkami, které mohou vyplavat na povrch aniž to čekáme. A v tom je ten kámen úrazu nás "pozitivňáků", kteří se domnívají, že stačí jen rozhodnutí mít šťastné myšlenky a realizovat je.

Neznám metodu, která by takhle systematicky, čistě a " jednoduše" odstraňovala bloky či negace v člověku jako RUŠKA.

Tyto negace a bloky jsme si skládali několik desítek let a někdy i více než půl století. A ejhle, ono se to dá vyčistit během několika sezení. A pak zbývá jen tu nově nabytou čistotu udržovat. Je nádherné vyčistit si srdce a udělat si v něm místo pro nové světlo života a žití v ráji.

Děkuji nejen za sebe, ale i za všechny ostatní, kteří mají oči i srdce otevřené, nemají strach se změnit a mají velkou touhu jít dál.

S láskou a úctou

Hanka

Hana Stachová
www.terapieuh.cz
Copyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.