Karel Nejedly - terapeut duse i tela

Vaše dopisy - Hanka Panská

11.7.2007

Ahoj Karle,

srdečně Tě zdravím a nedá mi, abych Ti znovu nepoděkovala za Tvou pomoc minulý týden… Už téměř 20 let jsem "hledající". Co hledám? V dnešním, pro mě někdy chaotickém světě, hledám lásku, pevný bod, který mi dá jistotu a sílu k tomu, pokračovat dál, hledám oporu, radost, štěstí. Má dlouhá cesta mě vedla od mých učitelů a vnějších vzorů k sobě samé, dovnitř. Protože co člověk má uvnitř, stejné se nachází i kolem něj. Asi před měsícem jsem měla intenzivní nutkavý pocit, že se musím zúčastnit semináře o smrti, který se měl konat v sobotu 28.4.07. Věděla jsem, že musím pochopit, co je smrt, abych mohla plně přijmout život. Seminář byl zrušen pro nezájem, byla jsem jediný přihlášený účastník.

Mezitím mě "náhoda" nasměrovala k Tobě. O této terapii jsem nic nevěděla, netušila, neznala jsem Tě. Nic jsem neočekávala - a dostala jsem víc, než jsem si kdy mohla přát. Tvůj laskavý přístup a jednoduchý a hlavně rychlý postup při naší práci mě opravdu fascinoval. Moje bloky odpadávaly postupně jeden za druhým (někdy jsem se sama sobě podivovala, podle jak NESMYSLNÉHO programu jsem ochotná žít!) a já jsem cítila stále větší a větší lehkost, obrovskou úlevu a radost.

Nejzásadnější zážitek byl prožitek mého vlastního narození a doby před tím - to mi dalo pochopit celý život - přesně to, o co jsem stála při účasti na semináři o smrti. Mám nesmírnou radost, že jsem se mohla s Tvojí metodou seznámit, protože si uvědomuji, že člověk nemusí zbytečně dlouho trpět a v bolestech čekat, jestli mu konečně dojde, jak a proč si své trápení způsobil. Používám to i při běžném životě - kdykoliv se přistihnu, že s něčím bojuju nebo se mi něco nelíbí - a funguje to! Ještě jednou děkuji Tobě, Karle, a zároveň děkuju i mým andělům, kteří mě k Tobě přivedli.

Vlastně jsem si ještě také uvědomila, že už dlouhou dobu jsem nebyla tak intenzivně v kontaktu se svými pocity....
Jinak bych se chtěla přihlásit na Výuku regresní terapie - I. stupeň v termínu 22.-29.6.2007. Moc se těším už teď.

Měj se hezky, přeji hodně radosti, lásky a spokojené klienty!

S úctou
Hanka Panská, Křemže, okres Český Krumlov
Hana.Panska@seznam.cz, tel. 606498217
(a od června 07 také regresní terapeutka a terapeutka RUŠ)
Copyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.