Karel Nejedly - terapeut duse i tela

Vaše dopisy - Kristýna - terapeutka RUŠ


Ahoj Evičko a Kájooooo,
je to už víc jak rok, co jsem poznala svět RUŠ, díky, že mohu být jeho součástí.
Myslím, že ani díky, děkuji nestačí. Chtělo by to Nobelovu cenu, tu ale bohužel já neuděluji:o(.

A co mi RUŠ dala a vzala? :
Nejenže jsem zachránila sama sebe před sebou, mým černým světem, tím, co jsem si sama vytvořila v hlavě, ale změnily se tím i vztahy k ostatním, změnila jsem se já, změnili se oni. Najednou se začalo lépe žít. Přinesla mi pohodu, větší jasno v mém životě, dovedla mě k práci, která mě baví a naplňuje. Už neviním ostatní z toho, co se mi dělo a děje. Když mně to vadí, tak je to přece můj problém, ne jejich! A hlavně toho už tolik neřeším, obavy, strachy, co bude a co kdyby a co by bylo kdyby…..tím už se nestresuji a neřeším to.
Ze zakomplexovaného, pesimistického člověka – chováním kluka se stala žena, co ví, co chce, věří si, nestresuje se tolik, co dřív, když se něco děje, tak si dokážu sama pomoct, anebo mám kolem sebe Rušáčky, co mi pomůžou. Už vím, že je všechno v hlavě a pokud se to nevyřeší, tak to pak způsobí fyzickou nemoc, ale i to se dá vyřešit a nemusíme vyhledávat lékařskou pomoc.
I já komplikovaná pochopila tuto jednoduchou metodu a při opakování výuk, získávání praxe jsem se posouvala dál a dál. Stálo to sice hodně úsilí, slz, času při „restartování“, ale díky za to!
Ta úleva! Najednou jsem zjišťovala, že už mně spousta věcí nevadí a nerozčiluje, to snad není možný? Ani už moje matka mě nevytáčí:o) – mně bývalého cholerika:o)), játra už si můžou taky odpočnout.

Při asistování na výuce RUŠ1 ve Sněžném bylo úžasné pozorovat stávající zářící Rušáčky, vznikající přátelství, podpora, ta síla, ROZHODNUTÍ zbavit se těch balvanů. Při odjezdu už odjížděli zcela jiní lidé. A jací? Šťastní. ANO, je to možné.

Všichni mí klienti pochopili, že za všechno v životě si můžou sami, proto i my sami si to musíme vyřešit, kdo jiný taky by to za nás měl vyřešit? To oni musí pádlovat ke břehu, pokud se chtějí OPRAVDU zachránit.

Mějte se jak jen nejlépe umíte a šiřte RUŠku dál!

Kristýna Vavřínová, terapeutka metody RUŠ
Tel: 732 719 062
Mail: vavrinova@seznam.cz
www.vavruska.webnode.cz


Copyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.