Karel Nejedly - terapeut duse i tela

Vaše dopisy - Alexandra, terapeutka RUŠ


29. 9. 2009

Ahojky Kájo a Evičko,

chci vám touto cestou moc poděkovat :-). Jak míjí další dny a týdny, uvědomuji si víc a víc, jak je to všechno úžasné. Od výuky marně hledám tu tehdejší utrápenou bytost, protože ty tam jsou moje depresivní dny, moje pocity osamocení, a hlavně moje strachy. Najednou se cítím tak, že žiju, a nejen že žiju, ale žiju já a dělám to, co chci a daří se mi to :-). Dlouho mě štvalo, že mi lidi říkají jak jsem hubená, než jsem si uvědomila, že mě se moje postava přece líbí, takže je to jejich problém, no poslední dobou mi to nikdo neříká...
Předtím jsem se cítila osamělá. Ač v kruhu rodiny, stále jsem byla sama. Musím se smát, když teď myslím na manžela, se kterým jsme přemýšleli o rozchodu, protože to snad ani nejde slovy popsat, jak jsem teď šťastná a spokojená. A to jsem ho, prosím, nevyměnila :-).

Můžu to říct jednoduše: do života se mi, díky vám, vrátila láska, a tím je všechno jaksi v pořádku...

A když mě něco štve, tak si to prostě zruším. Ruší i manžel a obě děti a já si znovu říkám "to je tak jednoduchý!" Dáda je úžasně roztomilej se svým "Pšimám že...." :-). Krom toho si to párkrát zopakujou a běží si zase hrát. Natálka mívala plačtivé záchvaty, ale dlouho teď žádný neměla - nechala jsem jí přijmout, co jí vadí, a máme pokoj.

Největší zážitek pro mě byl minulý týden v termálkách v Laa, kde koukal i manžel a známí. Protože já, která jsem se vždycky místo sjíždění tobogánu maximálně hystericky ovíjela kolem schodiště, natož abych ho sjela, marně jsem čekala, kdy ten strach zase začne! Nezačal ani když jsem přistála dole pod tobogánem :-)! O tom, že jsem se po cca 20 letech potápěla pod vodu, ani nemluvím :-).

Prostě moc, moc díky, budu to předávat dál a těším se na další setkání :-).

S láskou Saša


Alexandra Kovandová - terapeutka RUŠ
alexandrakovandova@email.cz
739560273
Brno - Líšeň
Copyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.